به نظر من یکی از مسائلی که توی رشته‌های مرتبط با آب نیاز هست بهش توجه بشه بحث متن باز بودن و در دست قرار دادن سورس برنامه‌هایی هست که نوشته میشه. توی کشور خودمون منظورمه.
وقتی یه نفر یه کاری رو انجام داده و یه برنامه‌ای رو نوشته، خیلی خوبه که برنامش رو در اختیار بقیه بزاره تا اونا هم استفاده کنند یا اینکه برنامه رو توسعه بدند و توی کار بزرگتری ازش استفاده کنند.
البته رعایت حقوق کپی رایت هم مهمه که این از وظایف اشخاصی هست که قراره از برنامه‌های بقیه استفاده کنند.

در مورد گیت و گیت‌هاب قبلاً در اینجا گفتیم:

http://yon.ir/FpJ39

گیت‌هاب مرجعیه که افراد میتونن پروژه‌های خودشون رو اونجا قرار بدند، با همکاراشون روی پروژشون کار کنند، از کدهای بقیه استفاده کنند و توسعش بدند و .
حتماً توی گیت‌هاب می‌تونید افرادی رو از جاهای مختلف دنیا پیدا کنید که توی رشته شما فعالیت دارند. می‌تونید باهاشون همکاری کنید و پروژه‌های اونا رو توسعه بدید و .

قبلاً برنامه‌ای نوشته بودم که سایت سنجش رو چک می‌کرد و هروقت نتایج منتشر میشد اعلام میکرد.
من این برنامه رو توی صفحه گیت‌هاب خودم به عنوان اولین پروژه‌ای که منتشر کردم قرار دادم. البته این برنامه خاصی نیست و ربطی هم به رشته تحصیلی ما نداره. فقط می‌خواستم با این برنامه شروع کنم و تصمیم بگیرم که از این به بعد کدهای مثلاً خوبی که می‌نویسم رو منتشر کنم.
به شما هم توصیه می‌کنم یه صفحه توی گیت‌هاب برای خودتون ایجاد کنید و پروژه‌هایی که انجام میدید رو اونجا قرار بدید. با این کار هم به خودتون و هم به بقیه کمک می‌کنید. بقیه می‌تونند کار شما رو توسعه بدند. از این جهت هم به خودتون می‌تونید کمک کنید که با دسترسی بقیه به کدهای خودتون از نظر بقیه هم میتونید مطلع بشید و این نظرات میتونه شامل پیشنهادهایی جهت بهتر شدن برنامه شما باشه.

برنامه:

https://github.com/4hM4d/sanjesh-monitoring

توضیحات برنامه:
این برنامه سایت سنجش رو هر ۶۰ ثانیه چک میکنه و در صورتی که تغییری توی سایت رخ بده (مثل انتشار نتایج کنکور) اعلام میکنه.
کنار برنامه یه فایل صوتی به نام music.mp3 قرار بدید. وقتی برنامه تغییری توی سایت سنجش ببینه اون فایل رو پخش میکنه و شما متوجه میشید.
چون روزهای اعلام نتایج کاربران زیادی سایت سنجش رو چک می‌کنند، باید اینترنت خیلی خوبی داشته باشید، در غیر این صورت ممکنه برنامه نتونه به خوبی کار کنه.

برنامه چک کردن سایت سازمان سنجش برای اطلاع از اعلام نتایج

انتشار نسخه 5.0.4 نرم‌افزار HEC-RAS

رو ,برنامه ,توی ,هم ,بقیه ,سایت ,هم به ,سایت سنجش ,استفاده کنند ,این برنامه ,رو توسعه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مشکل و آی تی(IT) آموزش ایلوستریتور و فتوشاپ به زبان فارسی - دانیال طاهری فر گروه تجاری آبو،لمینت،پارکت،کفپوش،کاغذدیواری،درب ضد سرقت آوای باران Tasha گربه اتوماتیک دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون آئین نامه راهنمائی و رانندگی و شهری بهمراه فیلم آموزش رانندگی به فارسی panjarehfnasim دانلود سرا دانلود پروژ,مقالات,نمونه سوال,گزارش کار,پایان نامه جدید